Tez Kapağı Örnekleri Word

Kategori: indir | 0

Tez Kapağı Örnekleri Word

Tez Kapağı Örnekleri Word formatında Lisans ve yüksek lisans tezlerinde genel olarak dış kapak ve İç kapak olmak üzere iki adet tez kapağı yer almaktadır. İlgili enstitünün tez yazım yönergesine göre kapak içerikleri yapılmaktadır. Genel olarak dış kapağın üst kısmında üniversitenin adı, enstitünün adı, bölümün adı büyük ve koyu harflerle yer alır (Bazı kapaklarda dış ve iç kapağın üst kısmında üniversitenin logosu da yer almaktadır).  Üst bolüm yazı puntosu da enstitünün 12 14 16 veya 18 punto büyüklüğünde olabilmektedir. Üst bölümden sonra tezin/projenin adı, hazırlayan, danışman ve en alt kısımda şehir ve yıl yer almaktadır.

Tezin iç kapağı genel olarak dış kapakla aynı olmakla beraber bazı tez yazım yönergelerinde öğrenci no’su da istenir.

Hazırladığımız tez kapağı ve bitirme projesi kapağı örneklerinden uygun olanını enstitünün tez yazım yönergesinde belirtildiği gibi değiştirerek kullanabilirsiniz.

Not: Tez ve proje kapakları numarasız olur.

tez kapaklarınızı hazırladıktan sonra iç kapağın en alt satırında word üst kısım panelinden sayfa düzeni – kesmeler – sonraki sayfa sekmesine tıklayın. Yeni sayfaya geldiğinizde sayfanın üst kısmına çift tıklayın ve açılan pencereden öncekine bağla sekmesini etkisizleştiriniz.

Download bölümünde öğrencilerin proje hazırlamada işlerine yarayacak dökümanları hazrlıyoruz.

İyi Çalışmalar. Kolay gelsin.

Tez Kapağı Örneği-2

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.